Де можна взяти кредит без ІПН в Миколаєві

Кредит без ІПН називається мікрокредитуванням. Кредити видають банки, мікропозики видають юридичні особи з відповідною ліцензією. Незважаючи на гадану схожість, кредит і мікрокредит – абсолютно різні речі. Банк, що видає кредит – велика фінансова організація, яка «працює» з грошима в цілому. Банку цікаві ваші доходи, ваша кредитна історія, поручителі і так далі. МФО – це лихварі в «старому» розумінні цього слова. Вам дають невелику суму під великий відсоток, і ви зобов’язані повернути її будь-якими правдами і неправдами. Мікрофінансову організацію не особливо турбує ваша кредитна історія – ознак поточної платоспроможності, яка визначається зазвичай за зовнішнім виглядом і відсутності заборгованостей перед іншими організаціями на день звернення, буде достатньо.

З вищесказаного виходять 2 висновки:

 • Банк вирішує проблеми з боржниками через юридичну систему (судові пристави), щоб не псувати репутацію і не виходити за рамки закону. МКК вирішує проблеми з боржниками будь-яким доступним способом – колекторами, наприклад. Прибуток в даному випадку важливіше репутації.
 • У банку – строгі вимоги до позичальників, в той час як мікрофінансові організації не бояться ризикувати і давати гроші тим, хто, можливо, не поверне їх.

Переваги та недоліки мікропозик

Переваги:

 • Можна швидко отримати необхідну суму. Позику невеликого розміру оформляється хвилин за 15-20, можна отримати фінанси на картку або електронний гаманець.
 • Дуже слабка перевірка. Самі невибагливі МФО дають гроші всім громадянам, що досягли 18 років. Інші організації можуть пред’являти більш жорсткі вимоги до віку і документам, але ці вимоги не йдуть ні в яке порівняння з банківськими.
 • Можна повернути гроші, не сплачуючи зайвих відсотків. За законодавством, позичальник протягом 14 днів має право повернути мікрокредит, заплативши відсотки тільки за термін користування грошима.

Недоліки:

 • Висока вартість позикових грошей. 0,5% в день – це 182,5% річних. Банки дають споживчі кредити під 10-30% річних.
 • Великі штрафи за прострочення. Починаючи з літа 2019 року, максимальний розмір штрафу + пені за прострочення не може перевищувати 2-разового розміру позики, але це – все одно багато.
 • Проблеми з колекторами. Коли мікрофінансових організація стикається з боржником, вона просто продає права на позику сторонньої організації, «вибиває» борги з людей.

Коли краще скористатися мікропозик?

З переваг і недоліків можна зробити очевидні висновки:

 • Беріть мікропозик тільки тоді, коли ви впевнені, що зможете його повернути.
 • Беріть мінімально необхідну суму на мінімально можливий термін.

Якою б важкою була фінансова ситуація, якщо у вас немає джерела доходу, який зможе покрити мінізайм до кінця терміну його дії – не беріть, бо короткострокова перепочинок обернеться ще більш глибокими фінансовими проблемами. Не беріть велику суму на новий телевізор та інші необов’язкові покупки – за них доведеться сильно переплатити, це банально невигідно. Мікропозики доречні, коли:

 • потрібно «дожити» до зарплати;
 • вам не вистачає 1000-5000 рублів для якоїсь покупки;
 • трапилося щось екстрене (хвороба, пожежа і так далі), і від позикових грошей залежить ваше життя.

Окремо варто згадати «кредит на повернення кредиту» і мінізайми для бізнесу. Перший випадок, взяття мікропозик на погашення іншого позики – не найкраща ідея, до якої варто ставитися дуже обережно. Бувають ситуації, коли це дійсно потрібно – наприклад, у вас не залишилося грошей на погашення щомісячного платежу в банку, тому що затримали зарплату. В цьому випадку ви берете позику в мікрофінансової організації, погашаєте кредит, щоб не «потрапити» на штрафи, після – повертаєте позику. Але якщо ви не впевнені, що зможете погасити мікропозик – не беріть його, тому що в кінці кінців ви опинитеся в ще більш глибокої кредитної ямі.

 1. MyCredit – до 6000 грн.
 2. AlexCredit – до 12 000 грн.
 3. Credit Plus – до 10 000 грн.
 4. Miolan – до 12 000 грн.
 5. Moneyveo – до 17 000 грн.
 6. Ccloan – до 15 000 грн.
 7. Gofingo – до 10 000 грн.
 8. Loony – до 10 000 грн.
 9. Ecash – до 8000 грн.
 10. CreditKasa – до 10 000 грн.

Author: Andrea

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *