Де можна взяти кредит на перекредитування в Миколаєві

У разі відсутності необхідних фінансів на життєво важливі завдання, можна скористатися споживчим кредитом. Банк надає суму від 100 000 рублів до 2 500 000 рублів на будь-які цілі, термін кредитування може становити від 1 до 5 років. Крім цього Ви можете оформити зручну послугу перекредитування.

Що таке перекредитування?

Перекредитування (рефінансування кредиту) – це послуга по оформленню кредиту на погашення кредитів, оформлених в сторонніх банках. При цьому не важливо, на які цілі їх брав позичальник. До якого б типу не ставилися наявні у Вас кредити: будь то споживчий, автокредит і т. Д., – все заборгованості можна звести в один кредит в банку. Позичальник отримує суму, достатню для погашення заборгованостей перед іншими кредитними організаціями, і починає виплачувати кредит, взятий в банку, за стандартною схемою розрахунків: рівними щомісячними платежами і через рівні проміжки часу. Банком офіційно встановлена ​​вигідна процентна ставка в рамках програми перекредитування. У кожному конкретному випадку вона призначається індивідуально і залежить від умов по кредитах позичальника, від його кредитної історії і ряду інших параметрів.

Чи вигідно перекредитування?

Перекредитування фізичних осіб – це кредитна програма, розроблена банками спеціально для випадків, коли позичальникові необхідно оптимізувати взяті на себе кредитні зобов’язання, використовуючи більш вигідні умови.

Згода чоловіка на кредит

Варто уважно вивчити умови банку і провести всі розрахунки, щоб переконатися, чи підійде Вам рефінансування. Новий кредит за програмою консолідації балансу забезпечить надходження додаткових коштів для погашення наявних заборгованостей. За рахунок оптимального рівня процентної ставки сума щомісячних виплат банку-рефінансісту буде відчутно менше сум погашення стандартних кредитів.

Перекредитування  в Миколаєві

Більшість банків Миколаєва в жовтні 2020 року оформляють рефінансування кредитів з доступними умовами. Наприклад, кредитна картка «Універсальна» від ПриватБанку можна оформити на умовах: розмір ліміту по кредитній карті 25 000 грн., Пільговий період по карті – до 55-ти днів, без довідок – тільки паспорт і ІПН-код, до 15 хвилин займає оформлення карти, 10% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн.

Якщо ж брати до 50 000 грн. до 1 року, то вигідний відсоток в Миколаєві пропонує Райффайзен Банк Аваль, ставка по кредиту буде 30% річних. Безробітним в Миколаєві хороший варіант пропонує Банк Форвард за програмою «Карта «Коко Кард»» – до 100 000 грн., З пільговим періодом до 90 днів.

Author: Andrea

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *