Що буде якщо не платити кредит в Манівео

Сьогодні ринок України переповнений пропозиціями про кредитування. На привабливі програми потрапляв практично кожен повнолітній житель хоча б один раз в житті. Але все позики доводиться виплачувати. Що робити, якщо не вистачає власних коштів для погашення щомісячного внеску перед МФО? Чи є легальні способи відстрочити платіж і як це зробити на законних підставах?

Питання, які задають кредитоотримувачі найчастіше

Чи можна не платити кредит і сподіватися, що про мене забудуть?

Однозначно ні. Кожна кредитна організація веде ретельний облік клієнтів, і забути про борг неможливо. Якщо у позичальника виникли фінансові проблеми, краще заздалегідь уточнити у кредитора додаткові можливості для погашення заборгованості. В іншому випадку кредитоотримувача чекають серйозні наслідки, в тому числі і з колекторами.

Чи є можливість зменшити суму кредиту?

Допомога в даному питанні може кваліфікований юрист або адвокат, який займається проблемами з кредитуванням позичальників.

Як не допустити передачу стягнення заборгованості колекторам?

При виникненні фінансових проблем потрібно відразу звертатися безпосередньо до кредиторів з проханням встановити новий графік погашення заборгованості.

Що робити, якщо не вистачає грошей для щомісячного погашення боргу по кредиту?

В даному випадку ще до виникнення прострочення потрібно звернутися до кредиторів з проханням встановити новий графік погашення боргу.

Які є рішення для того, щоб на законних підставах не платити кредит в Україні

Для громадян України є кілька законних рішень, щоб не платити кредит у разі виникнення тимчасових фінансових проблем.

Реструктуризація заборгованості за кредитом

Всі питання по позиках і позиками найкраще вирішувати з банком, який його видавав. Часто в разі виникнення фінансових проблем, отримувач кредиту йде назустріч своїм клієнтам і пропонує реструктуризувати борг. Це перегляд графіка платежів з метою зниження щомісячних внесків шляхом збільшення терміну погашення позики. Загальна сума заборгованості не зменшується.

Позичальник повинен пам’ятати, що реструктуризація боргу – це не обов’язок банку, а його добровільна справа. Змусити фінансову організацію знизити щомісячні платежі на законних підставах не вийде. Потрібно довести банку, що ви повернете борг в разі збільшення терміну погашення кредиту.

Рефінансування  кредиту

Іноді банки пропонують рефінансувати кредит. Це нова позика, яку видають для погашення старої заборгованості. Однак, не кожен кредитор погодиться на такі дії.

Другий варіант – самостійно оформити мікропозик і з його допомогою погасити заборгованість.

Допомога юристів

Якщо клієнт вже прострочив борг, і банківська організація передала документи колекторам, вихід в даній ситуації один – звернутися до юристів. Потрібно пам’ятати, що це потребуватиме додаткових фінансових витрат, оскільки допомога професіоналів коштує досить дорого.

Самостійно впоратися з колекторами складно. Професіонали допоможуть скласти позовну заяву до судових інстанцій про незаконне пресингу щодо кредитоотримувача.

Кинути виклик і не платити по кредиту: законні способи в Україні

Громадяни України можуть на законних підставах не платити борг по кредиту і не боятися при цьому колекторів.

Згідно з Цивільним кодексом можна визнати кредитний договір з банком недійсним. В якості підстави для такого гучної заяви може стати різке підвищення курсу валют. В даному випадку грамотний юрист повинен зробити акцент на те, що національною валютою в Україні є гривня згідно:

  • ст. 99 Конституції;
  • ст. 35 закону «Про НБУ»

Особа може офіційно оголосити себе банкрутом. Однак позичальник повинен бути готовим до деяких наслідків:

  • Судова інстанція може прийняти сторону банку і виставити майно на торги. Суми, отримані від його реалізації, будуть спрямовані на погашення заборгованості.
  • Якщо майна немає, судові інстанції можуть відмовити в банкрутство.

Термін позовної давності в Україні – 3 роки, після закінчення даного періоду з боржника знімаються всі зобов’язання щодо всієї заборгованості. Це працює з усіма видами кредитів, в тому числі і отриманими онлайн.

Що буде, якщо минув термін позовної давності 3 роки?

Багато кредитоотримувачі вважають, що по закінченню трьох років з них повністю знімається обов’язок в погашенні боргу. Однак це не зовсім так. За цей час банк звернутися в судові інстанції, які привернуть боржника до примусового виконання зобов’язань.

Випадки, коли фінансова організація забуде про заборгованість, вкрай рідкісні, не варто сподіватися, що ви потрапите в їх число. Зміна місця проживання і телефону теж не вихід. В такому випадку проти клієнта може бути порушено кримінальну справу.

Не варто сподіватися, що банківські організації або МФО забудуть про вас. Вони ретельно стежать за своєчасним погашенням заборгованості та негайно приступають до дій у разі виникнення навіть разової прострочення.

Привабливий кредит в Манівео: що буде, якщо перестати погашати заборгованість?

Особливу небезпеку таять у собі привабливі online кредити, що видаються на привабливих умовах. Клієнти, які хочуть поправити своє становище за допомогою мікропозик, потрапляють у фінансову пастку.

Отримати мікрокредит, коли не вистачає грошей до зарплати, досить просто. Для цього клієнтові не потрібно збирати пакет документів, достатньо лише паспорта та одного або кількох контактних осіб.

Не всі кредитоотримувачі можуть з першого погляду розглянути підводні камені онлайн-кредитування:

  • Відсоткова ставка при першому зверненні досить приваблива – 0,01%. Якщо клієнт вчасно не погасив заборгованість, по закінченню трьох днів вона зростає до 1,7% в день.
  • Крім того, клієнта чекає і нарахування пені, рівне 1,3% від суми заборгованості за кожен день аж до повного погашення платежу.

При виникненні прострочення по мікрокредитів, оформленому в Манівео, з боку кредитної організації почнуться дзвінки, в тому числі і за телефонами близьких людей. Будьте готові, що інформація буде передана колекторам.

Не потрібно ховати голову в пісок і залягати на дно. Краще відразу відповісти на дзвінки співробітників і максимально спокійно пояснити ситуацію. Це дозволить виграти час на пошуки коштів для погашення заборгованості.

Якщо клієнт не в змозі погасити заборгованість по мікропозик, найкраще відразу звернутися до професійного юриста. Він допоможе узгодити на законодавчому рівні нові умови погашення простроченого боргу.

Author: Andrea

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *